شرکت خدمات امداد پاسارگاد به کمک مجرب ترین پرسنل بهترین خدمات را ارائه میکند

مجرب ترین پرسنل

امروزه تویوتا ، لکسوس ، هیوندای و کیا از پر فروش ترین شرکت های خودروساز در جهان محسوب می شوند که با تلاش فراوان و استفاده از تکنولوژی روز دنیا، و همچنین طراحی ظاهری زیبا و شکیل به محبوب ترین برند ها نیز تبدیل شده اند. این برندها در بازار ایران نیز از پرطرفدارترین و خوشنام ترین خودرو های وارداتی می باشند و در بین مشتریان ایرانی از محبوبیت بالایی برخوردارند.

در سال های اخیر تلاش های زیادی توسط این شرکتها صورت گرفته تا تکنسین ها و کارشناسان مجربی پرورش دهند تا بتواند با ایجاد رضایت، نگرانی های مشتریان را در حوزه ی خدمات پس از فروش از بین ببرند.

این شرکتها برای ارزشیابی سطح علمی شبکه ی خود، اقدام به سطح بندی زیر مجموعه ی خود کردند و با برگزاری دوره های آموزشیِ فنی و گرفتن آزمون های متعدد در جهت ارتقا سطح علمی و فنی، زیر مجموعه ی خود را از هر نظر برای ارائه ی خدمات هرچه بهتر، کاملا آماده و در سطح فناروری روز دنیا نگه دارند.

یک تکنسین و یا کارشناس پس طی مراحل مقدماتی و کسب تجارب کافی، آماده ی آزمونی به نام Certified می شود. پس اخذ این مدرک، وارد دوره های آموزشی سطح ۲ می شود و بعد از اتمام آن و همچنین کسب تجارب علمی و عملی لازم می تواند آزمونِ Expert بدهد, که در سه زمینه motor, chassis & electrical ارزشیابی می شود. پس از موفقیت در این سطوح و گذشت حداقل ۲ سال در صورتی که بتواند به بالاترین سطح مهارت فنی در هیوندای، کیا، تویوتا و لکسوس دست پیدا کند، طی یک آزمون جامع و کامل، از طرف خود کمپانی به فرد مدرک Master اعطا می شود که دارای یک کد بین المللی است، که در کشور ایران افرادی که به این سطح رسیده اند انگشت شمار می باشند.

تعمیرگاه پاسارگاد اتو با توجه به تجربه چندین ساله پرسنل خود در زمینه تعمیر و نگهداری این نوع خودروها ، از کارشناسان با رتبه برتر المپیاد فنی شرکت آسان موتور و همچنین دارای مدرک کارشناسی Master از کمپانی هیوندای و تویوتا بهره مند است و پرسنل فنی و تعمیرگاهی آن در سطح Expert آماده ی خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشد.

خدمات ما شامل تعمیرات خودروهای هیوندا ، کیا ، تویوتا و لکسوس در تهران : تعمیرات تخصصی موتور ، تعمیر گیربکس تعمیر جلوبندی ، تعمیر تعلیق ، تعمیر ترمز ، تعمیر فرمان ، تعمیر سیستم الکترونیکی ، آپدیت یونیت ، تعمیر نرم افزاری ، تعمیر ای بی اس ، تنظیم موتور ، تنظیم فرمان ، تعمیر کاتالیزور ، تعمیر ای سی یو ، تعمیر ای پی بی ، سرویس هیوندا ، کیا ، تویوتا و لکسوس ، تعمیر و کالیبره کمک جنسیس، سنتنیال و موهاوی

امداد هیوندا ، امداد کیا ، امداد تویوتا ، امداد لکسوس​